Recenze Alesis

Přidáno: 7. ledna 2018

• slušný poměr výkon/cena
  • krátký kabel k propojení s PC

Přidáno: 12. prosince 2017

• Kvalita zpracování
  • Dobrý, hutný zvuk....do malého studia dostačující
  • Příjemná cenovka

Přidáno: 12. prosince 2017

Zakoupeno v Kytary.cz

• Kvalita nezkresleného zvuku ve spektru dosahu
  • Malý dosah ..... Na podiu stačí , jen s ním nemůžete přebíhat sál :)

Přidáno: 4. prosince 2017

• Plní svůj účel.
  • Slušná zvuková banka pro vytváření bicích smyček.
  • Design.
  • Kvalitní dílenské zpracování.
  • Propojil jsem s Roland TR8, takže je o zábavu postaráno.
  • V některých ohledech poměrně složité nastavování, které by šlo jistě udělat jednodušeji.
  • Ekvalizér obsahuje několik předvoleb, jejichž sílu/nastavení bohužel nelze upravovat. Jedná se o stroj za pár tisíc, člověk nemůže očekávat všechno. Reverb v pohodě.

Alesis SR18 mi dělá společnost teprve 14 dní. Svůj účel plní dokonale. Menší výhrady mám pouze k manuálu (poměrně zdlouhavý a ne vždy přehledný). Stroj lze poměrně snadno ovládat intuitivně, tak lze přijít na spousty funkcí, zbytek je potřeba vyčíst. Slouží mi jako podpora Roland TR8, takže je doma veselo.

Přidáno: 24. října 2017

• Hezký design, modré podvícení
  • Poměrně kompaktní, nenáročné na místo
  • 61 kláves standardní velikosti
  • Kvalita provedení, levné lehké plasty (asi odpovídají ceně)
  • Kvalita provedení reakce na stisk kláves a elektronika, pro mě důvod klávesy vrátit

Klávesy někdy pošlou midi signál, někdy ne, někdy naopak víc v řadě. Občas klávesa vyšle hlasitost odpovídající stisku, občas nečekaně maximální hlasitost. Hlasitost se dá mírně upravit pomocí nového ovladače, resp. profilu od výrobce, ovšem z hodnocení 1/10 se to tím pro mě zlepšilo na 2/10.

Velice nedoporučuji, klávesy jsem vrátil a považuji je za nepoužitelný produkt, alespoň pro hraní v reálném čase. Dovedu si představit, že jako vstupní prvek pro následné úpravy v DAW by se použít daly, i když i tam bude otravné otravovat náhodné výkyvy hlasitosti a vynechané noty. V takovém případě bych dal možná 5/10.

Přidáno: 16. prosince 2016

• poměr cena/výkon
  • krátké kabely

Při poslechu nekomprimovaných formátů velmi kvalitní zvuk!!

naopak komprimované ( mp3, ogg atd.) hodně ztrácí.

Přidáno: 4. prosince 2016

Zakoupeno v Kytary.cz

Menší problémy se šumem a brumem. Chce to vychytat.

Alesis Elevate 3

Alesis Elevate 3

Přidáno: 13. října 2016

• Pěkné, nešumí, nebručí,
  • Zvuk bez basů

Po vybalení a jednoduché instalaci jsem se zhrozil, co s toho leze za zvuk. Žádný žánr není poslouchatelný, basová složka chybí i u mluveného slova. Už vím proč výrobce bedny osadil konektorem k připojení subwoferu, bez něho to zní jak satelity.
Výrobek vypadá pěkně, vůbec nejde poznat že dřevěná konstrukce je z lisovaného kartonu, lepená k sobě tavným lepidlem. Basový reproduktor je velice levný a taky tak hraje, výškový je také levný ale službu odvádí dobrou, místo vyhibky je použit levný kondík. Resumé: buď připlatit další litr za lepší bedny nebo koupit Creative T20.

Ověřený zákazník ZZshop Ověřený zákazník

Přidáno: 2. října 2016

Zakoupeno v ZZshop

• Vše funguje tak jak má!

Super obchod

Přidáno: 23. září 2016

• Hezký design, pěkné modré podsvícení
  • Vše ostatní

Pokud očekáváte, že každá klávesa při stisku zahraje a to pokud možno stejně silně jako ostatní, zde se nedočkáte. Jak napsal někdo jiný, klávesy se chovají nepředvídatelně, někdy zahrají, někdy ne, někdy tó zůstane viset. Polovyvážení (=pružiny) kláves působí ještě plastovějším dojmem než u dynamických. Nepřišel jsem na využití, které by pro ně někdo mohl najít, snad jedině pro midi nahrávku, kterou poté budete dlouze editovat a opravovat.

Přidáno: 23. června 2016

• Pouívám ho při hře na banjo,na el.kytaru a funguje výborně.Používám nabíjecí baterky a nechal jsem zapnuto po celou dobu hraní 8h a vydržely.
  • Snad jen to zapínání

Výborný,doporučuji

Karel Král Karel Král

Přidáno: 28. dubna 2016

• Výborné středy a výšky, mírně slabší basy
  • Kvalitní provedení
  • Krátké kabely. Dají se dokoupit za pár korun ale propojovací kabel 0.5m mezi oběba soupravami sakra naštve

Za tu cenu skvělé repro. Chtěl jsem něco k PC a k MP3 přehrávači za cenu kolem 2 500. Naštestí jsem narazil na recenzi s těmito monitory a doporučuji každému si připlatit a nekupovat ty hrozné krámy, co se vydávají za PC reproduktory.

Alesis DRP100

Alesis DRP100

Ověřený zákazník DRUMCENTER.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 20. března 2016

Zakoupeno v DRUMCENTER.CZ

• Bezvadně sedí malému i dospělému. Tlumí zvuky okolí, jinak to nedokážu úplně ocenit, protože tomu nerozumím. Pro nás super sluchátka na hraní i poslech, třeba i do mobilu.

Pro nás bezva sluchátka . Doporučuji.

Přidáno: 10. ledna 2016

• vynikající středy
  • bassreflex umístěný do předu
  • slušné výšky
  • příliš směrové
  • pomalé a měkké basy

Když jsem zvažoval nákup studiových monitorů (převážne pro běžný poslech), byli Alesis Elevate 5 mými favority. Rozhodl jsem se ale, zají si je nejdříve poslechnout do prodejny. Dobře jsem udělal, protože se mi nakonec tolik nezamlouvaly.
Středy maj sice ve své cnové kategorii velice nadprůměrné a výšky zněly také solidně, ale basy mi přišly příliš pomalé a ne dost razantní. Což by například pro poslech vážné, či akustické hudby nevadilo. Další drobnou nevýhodou je i přísně směrová charakeristika reproduktorů. V případě že se nepohybujete v ose poslechu dochází k poměrně značnému zkreslení. Proto pokud se přecejenom rozhodnete pro jeji koupi vždy dbejte na jejich správné umístění.
Takže závěrem bych jen doal, že je rozhodně mohu doporučit pro poslech vážné, či akustické hudby. Při poslechu většiny hodby mylépe zní i Kurzweil KS-40 které můžu mimochodem za tu cenu vřele doporučit. Jinak já jsem se nakonec rozhodl si připlatit a pořídil si Samson Resolv A5 se kterými jsem naprosto spokojen.

Alesis PecPad

Alesis PecPad

Přidáno: 29. prosince 2015

Zakoupeno v Kytary.cz

• jednoduchy, rychle reakce proti samplepadu od alesis

za ty penize vyborna vec

Ověřený zákazník AUDIOTEK MEGASTORE Ověřený zákazník

Přidáno: 29. listopadu 2015

Zakoupeno v AUDIOTEK MEGASTORE

• Vynikající poměr cena/výkon pro normální amatérský
  • poslech k PC
  • kvalitní zpracování
  • na stereo 2.0 velmi hutný bass (pro nezasvěcené, kteří
  • koukají po plastovém 2.1 systému k PC za 1000 - 2000 CZK :)
  • opravdu krátké kabely v balení .... nutno dokoupit ...
  • (např propojení hlavní bedny s Pc je kábl cca 50 cm )

Jestliže jenom nepařite hry a nekoukáte na filmy, kde je měřítko kvality "čum jak mi to basuje vole" ... ale i posloucháte kvalitně muziku .. je to daleko lepší volba = tedy studiové aktivní monitory.

Zapomeňte k PC na různé Geniusy, Logitechy, Trusty a nevim co ještě za chrchlátka a kupte pořádné bedny které umí daleko více ... hlavně ve středech ...

Ověřený zákazník HUDEBNICENTRUM.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 26. října 2015

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

Perfektní obchod, vynikající obsluha i komunikace

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. října 2015

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Dobrý výkon dobrá cena.
  • Nevím.

Spkojenost s výrobkem.

Ověřený zákazník ŠRAMUS.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 15. června 2015

Zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

• Funkční, malé, levné.

Vložil jsem baterie do vysílače i přijímače, připojil do kytary,
druhý konec do kytarového komba a světe div se - normálně to funguje. Odešel jsem při hraní o patro níž, potom až ven z domu
a stále jsem se slyšel hrát ! Jediné co nemám zatím ověřeno, je výdrž na dvě AAA baterie.

Alesis V61

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 28. dubna 2015

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Dobrý stisk, žádné bláto
  • Plno funkčních tlačítek
  • Některá funkční tlačítka záhadně mění nastavení kláves, nemůžu je tedy používat
  • Občas klávesy nepošlou MIDI Note Off a některé tóny tak zůstavají viset, stejně jako se občas neodešle ani Note On, takže se tón vůbec neozve

Poměrně slušné klávesy za slušnou cenu, mají pár much, které se dají přehlédnout, ale občas mohou být docela otravné.
Design velice povedený, zabírají minimum místa (v porovnání s jinými).

Zobrazuji 61 - 80 ze 100 recenzí 1 2 3 [ 4 ] 5